ثبت نام رایگان در استارتاپ دانش آموزی اسباب بازی
  برگشت

استارت‌آپ اسباب‌بازی دانش‌آموزی در آموزشکده سما دانشگاه آزاد اسلامی یزد با هدف آشنایی دانش آموزان با راه اندازی کسب و کار جدید به صورت رایگان ثبت نام می گردد.

آقای دکتر محمدرضا احمدزاده رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد سه شنبه شب 1399/04/31  ازساعت 19 لغایت 20 در جلسه آنلاین با موضوع " معرفی و آشنایی با نحوه برگزاری استارتاپ دانش آموزی اسباب بازی" موارد زیر را مطرح کردند:

چرا استارت آپ برگزار می شود:

  1. اهمیت استارت آپ در اقتصاد
  2. مشکل بیماری
  3. لزوم تغییر در نظام های درآمدی
  4. همراه شدن با فناوری های نوین

از مهم ترین استارت اپ ها در ایران که با همراه شدن فناوری های نوین و اصول راه‌اندازی یک کسب و کار جدید در این صنعت اقتصاد در آمد زایی و اشتغال  بالایی را ایجاد نموده اند، به شرح زیر می باشد:

Snapp، airbnb، Dropbox،Telegram،Amazon،digikala،پیام رسان سروش، بازار، تپسی، آپارات، دیوار، علی بابا،زرین پال، مهمان نو،برکت،تیم کار،دیجی دکی.

با توجه به اینکه ایران درجه بسیار بالایی را در واردات اسباب‌بازی در سطح جهان دارد و اسباب‌بازی به‌طور کلی رتبه سه را در تجارت جهانی به خود اختصاص می‌دهد، توجه به موضوع اسباب‌بازی‌ها و استفاده کردن از آنها در مسیر اهداف مبتنی بر رشد کودکان جوانان و نوجوانان بسیار مؤثر است. کلیات رویداد استارت‌آپی اسباب‌بازی در سطح ملی و دانش‌آموزی با رویکرد کار عملی و ارتباط با خانواده است. در این رویداد، دانش‌آموز ایده را مطرح و ثبت نام می‌کند و کار اعضای تیم که از خانواده خود یعنی پدر، مادر، خواهر و برادر هستند به‌صورت کارگاه‌های آموزشی برگزار می‌شود.

ارایه 60 ثانیه ای ایده:

5 تا 10 ثانیه: معرفی فرد

10 تا 20 ثانیه: مطرح کردن مشکلی که قرار است محصول یا سرویس شما حل کند

10 تا 20 ثانیه: راه حلی که فرد ارائه می دهد

5 تا 10 ثانیه: در تیم تان به چه کسانی نیاز دارید

 هدف این استارت‌آپ ایجاد خلاقیت و کار تیمی است و دانش‌آموزان با اصول راه‌اندازی یک کسب و کار جدید در این صنعت جهانی آشنا می‌شوند.

https://b2n.ir/330183  لینک  ثبت نام استارت اپ

کد خبر:    2263
تاریخ درج خبر:    ۱۳۹۹/۰۵/۰۱- ۱۴:۰۵         تاریخ آخرین ویرایش خبر:    -